Rekiny wyprzedziły Czarne Jastrzębie

Hokeiści San Jose Sharks pokonali 5-2 Buffalo Sabres z dorobkiem 52 punktów mogą pochwalić się najlepszym bilansem w NHL. Dotychczasowy lider - Chicago Blackhawks - przegrał 1-5 z Canucks w Vancouver.

W meczu z Buffalo Rekiny przegrywały po pierwszej tercji 0-1po golu Tim Connolly'ego. Gospodarze na prowadzenie wyszli w drugiej tercji, ale w 18 sekundzie ostatniej części był remis 2-2, gdy do siatki trafił Jason Pominville. Chwilę później gola zdobył jednak Joe Pavelski (to jego drugie trafienie w tym meczu), a Sabres ostatecznie pogrążył Jed Ortmeyer, który dołożył dwie kolejne bramki.

Spotkanie Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks rozstrzygnęło się praktycznie w pierwszej tercji, gdy gospodarze objęli prowadzenie 3-0.