Reklama

Reklama

Reiss: Przywieźć punkty

Piotr Reiss, ulubieniec poznańskich kibiców, wieloletnia podpora klubu z Bułgarskiej jest bardzo spokojny i stonowany przed czwartkowym spotkaniem w ramach rozgrywek Pucharu UEFA w Moskwie z miejscowym CSKA. - Chcemy przede wszystkim rozegrać dobre spotkanie - mówił.

Zamierzamy pokazać się z jak najlepszej strony. Jedziemy też z zamiarem przywiezienia jakiś punktów do Poznania. Jak uda się wygrać, będzie świetnie. Zobaczymy, jak to się potoczy - stwierdził napastnik.

Reklama

- Przygotowywaliśmy się do meczu spokojnie, normalnie, z tą różnicą, że trenowaliśmy na sztucznej nawierzchni, bo na takiej właśnie zagramy w czwartek. Jedziemy do Moskwy powalczyć. To gospodarze są faworytem, nie my. Jeśli zagramy swoje i się nie wystraszymy, to mamy szansę na dobry wynik - uważa poznański napastnik.

Zapytany o atuty swojego zespołu, po krótkim namyśle odpowiada. - To, że jesteśmy zespołem. My jesteśmy silni jako drużyna, całość. Jak zagramy to, co sobie zakładamy, to myślę że będzie dobrze - zakończył Reiss.

Dowiedz się więcej na temat: Reiss

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje