Reklama

Reklama

Reebok EasyTone - o krok od zgrabnej pupy

Każda z nas marzy o zgrabnych nogach i jędrnej pupie. Żadna z nas nie wiedziała, że można to osiągnąć tak łatwo! Buty Reebok EasyTone, dzięki genialnej technologii balansującej podkładki, pomagają modelować uda, łydki i pośladki podczas chodzenia. Chcesz, żeby każdy krok zbliżał Cię do wymarzonej figury? Załóż EasyTone'y i ruszaj w drogę tak jak miliony kobiet na całym świecie, w tym Miranda Kerr, Helena Christensen, Kim Kardashian, Kendra Wilkinson i Nicole Scherzinger.

Zastanawiasz się jak to możliwe? Technologia EasyTone nie jest skomplikowana! W podeszwie rewolucyjnych butów (pod piętą i śródstopiem) umieszczono dwie wypełnione powietrzem podkładki balansujące, które powodują mikroniestabilność Przy przenoszeniu ciężaru ciała z pięty na palce powietrze w podkładkach przesuwa się do przodu, a potem znów do tyłu. Dzięki temu podczas zwykłego chodzenia z każdym krokiem Twoje mięśnie są zmuszane do większego wysiłku.

Naturalna niestabilność przypomina spacer po piaszczystej nadmorskiej plaży. Załóż buty EasyTone, zamknij oczy i pozwól sobie na chwilę relaksu! Takiej przyjemności nie można sobie odmówić! Wykorzystaj każdą sekundę Twojego aktywnego dnia modelując swoje ciało podczas chodzenia.

Reklama

Z myślą o zmienności kobiecych nastrojów stworzono całą gamę butów Reebok EasyTone o urozmaiconym designie i bogatej kolorystyce. Na deszczową jesień idealnie nadają się Reebok EasyTone Passion - wysokie buty w ciemnych jesiennych odcieniach.

Na co dzień doskonałe są lifestylowe białe Reebok EasyTone Go Outside II z lazurowo-niebieskim akcentem Dla fanek sportowego stylu - czarne Reebok EasyTone Reeispire II i Reebok EasyTone Trend w trzech wersjach kolorystycznych: czarno-jagodowej, szaro-koralowej oraz srebrno-lazurowej. Zobacz wszystkie modele na:

http://www.reebok.com/PL/womens/easytone

Marka Reebok, znając Twoje potrzeby, rozwiązała problemy z poszukiwaniem idealnych butów sprawdzających się w codziennych sytuacjach. Wyprawa z przyjaciółką na zakupy będzie podwójnie efektywna - im więcej kroków zrobisz, tym bardziej zbliżysz się do zgrabnej pupy!

Spacer z dzieckiem będzie teraz dłuższy i zastąpi Ci męczące godziny spędzane w siłowni. Wiedząc jak wiele zyskasz chodząc w EasyTone polubisz piesze wycieczki.

Buty Reebok EasyTone idealne są dla kobiet, które żyją w biegu. Wybrały je modelki, które po zejściu z wybiegów i po zakończeniu sesji chętnie zrzucają szpilki. Kelly Brook, fanka butów EasyTone, które pomagają jej utrzymywać doskonałą sylwetkę, mówi o nich: EasyTone'y są fantastyczne. Niezależnie od tego co robisz, możesz je nosić, wiedząc że z każdym krokiem modelujesz i napinasz swe ciało! Zakładam je wyprowadzając na spacer swego psa Rocky'ego, sprzątając dom i wybierając się na zakupy? To świetny i łatwy sposób, żeby być w formie i wyglądać stylowo - nikt nie wie, że noszę buty formujące ciało!


Natomiast 45-letnia Helena Christensen, duńska modelka, która współpracowała ze Stevenem Kleinem przy niesamowitej sesji promującej EasyTone, przyznaje, że to właśnie one pomagają jej utrzymać smukłą figurę: Mieszkając w Nowym Jorku, uwielbiam wszędzie chodzić, zatem fantastycznie jest mieć buty sportowe, które kształtują nogi i pośladki. Naprawdę czuję ich działanie - już po kilku tygodniach zauważyłam zdecydowaną różnicę.

A Ty? Wypróbowałaś już rewolucyjne buty marki Reebok? Wybierz odpowiedni dla Ciebie model z kolekcji i śmiało ruszaj w drogę! Zobacz co inni piszą o butach Reebok EasyTone na http://www.facebook.com/reebokwomen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje