Reklama

Reklama

Real zrezygnował z Ronaldo!

Prezydent Realu Madryt Ramon Calderon powiedział Sky Sports News, że jego klub przestał interesować się Cristiano Ronaldo.

O portugalskim piłkarzu mówiło się przez całe letnie okienko transferowe, każdy dzień przynosił nowe sensacje na temat jego transferu do "Królewskich" jednak zawodnik cały czas gra i, jeśli wierzyć słowom Calderona, będzie grał w Manchesterze United.

- Tego tematu już nie ma - mówił Calderon. - Rozmawialiśmy o tym transferze cały poprzedni sezon, Manchester zdecydował jednak nie sprzedawać Cristiano i my to szanujemy, nie mamy zamiaru psuć przyjacielskich stosunków z "Czerwonymi Diabłami". Zawodnik też postanowił pozostać w Anglii, więc mogę powiedzieć oficjalnie, że to już koniec.

Reklama

Prezydent mistrzów Hiszpanii zastrzegł jednak, że jeżeli United zdecydują się kiedyś w przyszłości pozbyć swojego gwiazdora to Real na pewno złoży ofertę.

- Tyle mam do powiedzenia w tym temacie, jesteśmy szczęśliwi i nie będziemy nic psuć w relacjach między klubami - zakończył.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy