Reklama

Reklama

Rasiak: Chcę z Derby awansować

"Koncentruję się na tym, co mam robić w najbliższym czasie. Cieszę się, że mogę grać, że zdobywam bramki. Chcę z Derby awansować do Premiership i to mnie na razie interesuje" - wyznał na łamach "Sportu" Grzegorz Rasiak.

Napastnik reprezentacji Polski w niedzielę strzelił swojego dziewiątego gola w obecnych rozgrywkach angielskiej League Championship, dzięki któremu Derby County pokonało na wyjeździe Wigan Athletic 2:1 i awansowało w tabeli na siódme miejsce.

- Strzeliłem wyrównującą bramkę, trochę na raty, choć chyba już przy pierwszym uderzeniu bramkarz wygarnął piłkę zza linii końcowej. Zamarkowałem strzał, przełożyłem piłkę z lewej na prawą nogę i poprawka była już skuteczna - relacjonował Rasiak, którego dziś (z Milwall) i w Nowy Rok czekają kolejne ligowe spotkania.

Reklama

- Sylwestra będę sobie musiał przełożyć. Na maj lub czerwiec, gdy skończą się rozgrywki. W każdym z meczów trzeba być skoncentrowanym, by nie stracić punktów. Remis w dzisiejszym meczu w żadnym wypadku nas nie zadowoli - wyjaśnił Grzegorz Rasiak.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL