Reklama

Reklama

Raport 11na11.pl: milanista nadal na prowadzeniu

5. kolejka T-Mobile Ekstraklasy obfitowała w niespodzianki i sensacyjne rozstrzygnięcia. Kilku użytkowników 11na11.pl trafiło jednak nawet sześć na osiem możliwych wyników!

11na11.pl: Zaloguj się już teraz i sprawdź jak ci poszło - Kliknij!

Reklama

Żaden z użytkowników serwisu 11na11.pl nie zdołał w piątej kolejce T-Mobile Ekstraklasy zdobyć kompletu punktów. W tej serii spotkań punkty tracili niemal wszyscy faworyci, a z czołowych drużyn w stawce nie zawiodła tylko Legia Warszawa.

Takie niespodziewane rozstrzygnięcia na ekstraklasowych boiskach sprawiły, że najlepsi typerzy serwisu 11na11.pl zakończyli kolejkę z sześcioma (na osiem możliwych do zdobycia) punktami. Taką ilość "oczek" dopisali do swoich kont użytkownicy 1910 i Robi21. Zaraz za ich plecami uplasowali się budz1k i Bobic.

W rankingu generalnym w dalszym ciągu prowadzi milanista, który zebrał już 23,5 punkta. W ostatniej kolejce lider rankingu zebrał jednak zaledwie... 2,5 punkta. Za jego plecami czai się jednak duża grupa pościgowa, z której najlepsi mają tylko 0,5 pkt straty do lidera!

Niespodziewane wyniki piątej kolejki zaskoczyły także ekspertów, z których najlepsza była tym razem Paulina Czarnota-Bojarska. Dziennikarka Canal+ zdobyła 3,5 punkta i awansowała na drugie miejsce w rankingu ekspertów.

Przypominamy, że możecie już typować wyniki szóstej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Jeśli chcesz dołączyć do zabawy, możesz to zrobić w każdej chwili. Wystarczy, że wejdziesz na stronę 11na11.pl i się zarejestrujesz.

Dołącz do zabawy i typuj szóstą kolejkę już teraz - Kliknij!

Zapraszamy również do udziału w naszym comiesięcznym konkursie!

Trwa właśnie edycja I sierpniowa. Pytanie: "Opisz wrażenia z pierwszego meczu Ekstraklasy, który oglądałeś na stadionie".

* Odpowiedzi na pytanie należy nadsyłać: Od 23 do 31 sierpnia 2011 roku.

* W Konkursie Głównym będą mogły wziąć udział tylko te osoby, które wezmą udział w każdym miesięcznym etapie.

Edycja sierpniowa rozpoczęła się dnia 23 sierpnia 2011r., odpowiedzi na pytanie należy nadsyłać do dnia 31 sierpnia 2011 roku.

Nagrodami w Konkursie Comiesięcznym są nagroda główna:

* Piłka adidas i pakiet składający się z: dwóch książek i dwóch płyt CD - nowości wydawnicze.

Oraz 10 nagród drugorzędnych:

* 10 pakietów składających się z: dwóch książek i dwóch płyt CD - nowości wydawnicze.

Wyłonienia zwycięzców dokona powołana w tym celu przez Organizatora Komisja Konkursowa składająca się z trzech pracowników Organizatora.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje