Reklama

Reklama

Raport 11na11.pl: Milanista na czele po 4. kolejce

Czwarta kolejka Ekstraklasy była pełna niespodzianek, a to oznacza, że wielkie zmiany zaszły w rankingu generalnym 11na11.pl. Zabawa, która od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców, trwa w najlepsze, a teraz po raz pierwszy ma niekwestionowanego lidera!

Zaloguj się w serwisie 11na11.pl i sprawdź jak Ci poszło w 4. kolejce!

Cóż to była za kolejka! Czwarta seria spotkań to była prawdziwa rzeź faworytów Ekstraklasy i seria, po której na szczycie rankingu typerów zaszły ogromne zmiany. Przede wszystkim mamy nowego lidera - milanistę, który pokazał prawdziwą klasę, bo po czwartej kolejce ma półtora punktu przewagi nad grupą pościgową, w której jedną z czołowych lokat zajmuje oczywiście niedawny lider - jon.

Tym razem sympatyczny użytkownik jon nie miał najlepszego dnia, bo zgarnął tylko trzy punkty. Wynik to nie najgorszy, ale do milanisty, który do swojego konta dopisał pięć punktów, jednak trochę zabrakło. Prawdziwym królem czwartej kolejki był jednak Vollkow. Trafił siedem na osiem możliwych punktów i wskoczył na rewelacyjne 12. miejsce w klasyfikacji generalnej!

Reklama

A co słychać u naszych ekspertów? W ostatniej serii spotkań prawdziwym nosem wykazał się Grzegorz Mielcarski (Canal+), który "ustrzelił" cztery punkty. Biorąc pod uwagę ilość niespodzianek w ostatniej kolejce, to znakomity wynik. Nieco gorzej typował tym razem Michał Białoński (INTERIA.PL), ale jego trzy punkty pozwoliły mu pozostać na stanowisku lidera rankingu ekspertów.

Nieźle strzelał Roman Kołtoń (Polsat Sport), który w końcu odbił się od dna w tabeli typujących gwiazd, za to Paulina Czarnota-Bojarska (Canal+) i Dariusz Wołowski (INTERIA.PL) o ostatniej serii meczów chcieliby jak najszybciej zapomnieć.

Przypominamy oczywiście, że jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście się w serwisie 11na11.pl, to nic straconego! Możecie zrobić to w każdej chwili, a nie musimy chyba dodawać, że sprawa nie jest szczególnie skomplikowana. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Zarejestruj się w serwisie 11na11.pl i rozpocznij typowanie już teraz!

Konkurs: Najlepsza, bo nasza Ekstraklasa - Dowiedz się więcej tutaj!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy