Reklama

Reklama

Randy Moss do Raiders

Minnesota Vikings oddadzą swojego najlepszego odbierającego Randy'ego Mossa do Oakland Raiders w zamian za linebackera Napoleana Harrisa oraz prawo do dwóch wyborów w drafcie - poinformował lokalny dziennik "St. Paul Pioneer Press".

Transfer nie zostanie formalnie ogłoszony aż do 2 marca. Dopiero wówczas upływa bowiem zakaz przeprowadzania ruchów personalnych wyznaczony przez władze National Football League.

- Rozmawialiśmy z Raiders, ale na razie nie mamy nic do ogłoszenia - powiedział wiceprezydent Vikings Rob Brzezinski w rozmowie z "Pioneer Press". Moss, pomimo prześladujących go w tym sezonie kontuzji, zdołał złapać aż 49 podań na 767 jardów i 12 przyłożeń.

Poza Raiders, usługami nie zawsze grzecznego Mossa, który w ostatnich latach był często karany przez ligę za niesportowe zachowanie, byli zainteresowani także Baltimore Ravens i New York Jets.

Reklama

W barwach ekipy z Oakland występuje polski kopacz Sebastian Janikowski, który w grudniu podpisał nowy pięcioletni kontrakt wart 10,5 miliona dolarów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL