Reklama

Reklama

Raiders zaprezentowali Sappa

7-krotny uczestnik Meczu Gwiazd NFL Pro Bowl, Warren Sapp został w poniedziałek oficjalnie zaprezentowany przez Raiders.

Zawodnik grający na pozycji defensive tackle podpisał w sobotę 7-letni, warty 36,6 mln dolarów, kontrakt z drużyną z Oakland, kończąc trwającą 9 sezonów grę w Tampa Bay Buccaneers.

- Wielkie, złe srebrno-czarne barwy oraz Warren Sapp są razem - powiedział nowy nabytek klubu z Kalifornii w trakcie oficjalnej prezentacji w kompleksie treningowym w Alameda. - To jest mariaż stworzony w niebie.

Podpisanie przez Sappa, jednego z najlepszych graczy na swojej pozycji w NFL, umowy z Raiders było niespodzianką. Jeszcze w piątek jego agent Drew Rosenhaus powiedział że zawodnik jest blisko gry w Cincinnati Bengals.

Reklama

31-letni Sapp, który na początku marca mówił, iż jest optymistą co do pozostania w Bucs, otrzyma 7-milionowy bonus za podpisanie umowy.

Sapp jest już drugim członkiem mistrzowskiej ekipy z Tampa Bay z sezonu 2002/2003, który w ostatnich dniach opuścił Florydę. W ubiegłym tygodniu z Buccaneers pożegnał się Keyshawn Johnson. Czołowy wide receiver ligi przeszedł do Dallas Cowboys w zamian za Joeya Gallowaya.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje