Reklama

Reklama

Raiders pokonali "bezdomnych" Saints

Oakland Raiders w końcu wygrali w przedsezonowych meczach NFL. Zespół z Kalifornii pokonał 13-6 New Orleans Saints, którzy pomimo "bezdomności" wykazali ogromny profesjonalizm, wychodząc na murawę McAfee Stadium.

- Wszyscy w naszym zespole są załamani - powiedział szkoleniowiec "Świętych" Jim Haslett. - Jednak gdy wychodzimy na boisko jesteśmy skoncentrowani. Kiedy z niego schodzimy, nasze myśli są zupełnie gdzie indziej.

Do porażki ekipy z Nowego Orleanu, której bazą w najbliższych dniach będzie San Antonio, przyczynił się Sebastian Janikowski. Jeden z najlepszych kickerów w NFL trafił dwa field goale (z 23 i 42 jardów) oraz skutecznie wykonał dodatkowe kopnięcie po przyłożeniu Randy'ego Mossa, który zaczyna coraz lepiej rozumieć się z quarterbackiem Kerrym Collinsem. Nowy nabytek Raiders już w drugiej minucie spotkania złapał 27-jardowe podanie od Collinsa.

Reklama

Moss zakończył "preseason" z dwoma przyłożeniami na koncie, a pierwszą okazję do sprawdzenia się w ligowym boju będzie miał już w najbliższy czwartek (8 września) w Foxboro gdzie zespół z Oakland oficjalnie zainauguruje sezon regularny z broniącymi tytułu New England Patriots.

Wyniki 4. kolejki "preseason"

czwartek

Atlanta 20, Miami 17

Tampa Bay 38, Houston 14

N.Y. Jets 37, Philadelphia 14

Cleveland 16, Chicago 6

Green Bay 21, Tennessee 17

Dallas 27, Jacksonville 20

N.Y. Giants 27, New England 3

Pittsburgh 21, Carolina 17

Baltimore 26, Washington 20 (OT)

Oakland 13, New Orleans 6

San Diego 28, San Francisco 24

piątek

Detroit 21, Buffalo 7

Cincinnati 38, Indianapolis 0

St. Louis 27, Kansas City 23

Minnesota 23, Seattle 21

Denver 30, Arizona 21

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama