Reklama

Reklama

Pudzianowski snuje plany o karierze naukowej

Powszechnie wiadomo, że Mariusz Pudzianowski to ambitny facet. Pięciokrotny mistrz świata siłaczy nie ogranicza się jednak do rozwoju na gruncie sportowym. "Pudzian" ma równie imponujące plany związane z...karierą naukową!

W najbliższą środę Mariusz będzie bronił pracy magisterskiej w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. - Tytuł pracy to "Zastosowanie marketingu w sporcie. Praca jest oparta przede wszystkim na wiedzy praktycznej, na tym, co robiłem przez ostatnich jedenaście lat - przyznał "Pudzian" na antenie "Dzień Dobry TVN".

Dla Pudzianowskiego tytuł magistra ma szczególne znaczenie. - Robię to dla samego siebie. Potrafiłem sam, jako mały chłopak z prowincji, wyjść na samą górę w tym sporcie i jednocześnie go wypromować. To zwieńczenie tego wysiłku - podkreślił jeden z najbardziej popularnych polskich sportowców.

Reklama

Jak zdradził etatowy mistrz zawodów siłaczy w ostatnich latach na magistrze nie kończą się jego ambicje naukowe. "Pudzian" poważnie myśli o doktoracie! - Jedni powiedzą, że przewróciło mi się w głowie, ale wiem jak wypromować dziedzinę sportową od zera, jak sprzedać ją innym firmom - zaznaczył Mariusz, który wie, że w marketingu sportowym ma wiele do powiedzenia.

Pisanie pracy magisterskiej nie przyszło Pudzianowskiemu łatwo. Nasz strongman łączył naukę ze startami w zawodach, a także przygotowaniami do walk w formule MMA. Ponadto w ostatnim czasie miał sporo pracy przy okazji różnych programów rozrywkowych, do których bardzo sumiennie się przygotowywał.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje