"Pudzian" do Najmana: Tą ręką mogę zabić!

Dzisiaj wieczorem na warszawskim Torwarze dojdzie do długo oczekiwanej walki Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem. - Gwarantuję, że głośno będzie o niej przez długie lata - zapowiada "El Testosteron".

Siłacz jest ponad 25 kg cięższy od pięściarza. Podczas czwartkowego ważenia "Pudzian" ważył 125,8 kg, a jego rywal 100,2 kg. - Wiem, że bukmacherzy i wszelkiego rodzaju eksperci nie dają mi wielkich szans, ale ja od początku podkreślam, że szanse są wyrównane. Jak zrealizuje swój plan taktyczny, to wygram, a jak pierwszy zrobi to Pudzianowski, to on będzie górą - powiedział Najman.

Reklama

Bokser nie chciał zdradzać, jaką taktykę przygotował dla pięciokrotnego mistrza świata strongmanów. - Co tu dużo mówić? Trzeba wyjść na ring i go zlać. Ktoś musi wygrać, a ktoś przegrać. Pewnie, że jeśli mnie szybko przewróci, to będę miał gorzej, ale to wcale nie będzie oznaczało końca walki - dodał.

Jeden z przedstawicieli mediów zapytał "El Testosterona", czy jest w stanie posłać na ring cięższego o ponad 25 kg Pudzianowskiego. - Jeżeli dobrze trafię, to jestem w stanie znokautować każdego. Obecny na sali mój przyjaciel i konsultant Jerzy Kulej podkreśla, że nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni - odpowiedział Najman.

Dobrym humorem na 24 godziny przed rozpoczęciem gali tryskał "Pudzian": - W piątek wieczorem trochę się pobawimy. Kto wygra? Pewnie lepszy - śmiał się siłacz, który skomentował również opinie na temat swojej szybkości.

- Jestem bardzo wolny. Ledwo się ruszam. Ciężko mi było wejść tutaj do was po kilku schodkach - żartował. Na Najmana przygotował jednak nie tylko dobre samopoczucie, ale - przede wszystkim - piekielnie mocne ciosy. - Ta ręka niesie za sobą śmierć, a tej drugiej sam się boję - dodał.

Na zakończenie "Pudzian" zaapelował do swojego przeciwnika: - Tylko mi nie uciekaj z ringu! W boksie można uciec, a tu mogę cię za nogi przytrzymać.

Starcie Pudzianowskiego z Najmanem będzie głównym wydarzeniem 12. gali Konfrontacji Sztuk Walki.

ZOBACZ FILM Z OFICJALNEGO WAŻENIA:

WYTYPUJ NA FORUM KTO WYGRA - PUDZIANOWSKI CZY NAJMAN

"PUDZIAN" - NAJMAN NA ŻYWO W INTERIA.PL!

Zobacz także

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o MMA

Pełna obsada piątkowej gali KSW

Najman: Pudzianowski nie ma kondycji. Dostanie w łeb

Zawrotna kasa dla "Pudziana" za walkę w MMA

Dowiedz się więcej na temat: długie | Marcin Najman | Pudzian

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje