Reklama

Reklama

Puchary z Tour de Pologne na aukcji

Puchary ufundowane przez władze Lublina i województwa lubelskiego, które miały być wręczone po czwartym etapie kolarzom uczestniczącym w tegorocznym Tour de Pologne przekazane zostały na aukcję internetową. Dochód przeznaczony będzie lubelskim hospicjom.

Zwycięzca etapu w Lublinie, lider klasyfikacji generalnej po czwartym etapie, najlepszy w niej Polak oraz lider klasyfikacji górskiej mieli otrzymać okazałe puchary. Jednak strajk kolarzy, którzy nie dojechali do mety sprawił, że etap został anulowany i nie odbyła się uroczystość wręczenia nagród.

Marszałek województwa, wojewoda i prezydent Lublina przystali na propozycję redakcji "Kuriera Lubelskiego Polska The Times", by te trofea przekazać na charytatywną aukcję internetową, jaka przez cały tydzień, od środy 24 września, odbywać się będzie na stronie www.kurierlubelski.pl. Tam też umieszczony jest regulamin aukcji.

Reklama

"Pieniądze z tej aukcji trafią do Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia, które jest jedynym w Polsce południowo- wschodniej domowym hospicjum oraz do Hospicjum Dobrego Samarytanina niosącego pomoc chorym w okresie choroby nowotworowej, gdzie opieką otacza się 620 osób, a w hospicjum stacjonarnym przebywa 260" - poinformował redaktor naczelny "Kuriera Lubelskiego" Dariusz Kotlarz.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje