Reklama

Reklama

PŚ w skokach w Zakopanem: Umiarkowane zainteresowanie biletami

Od miesiąca trwa sprzedaż biletów na styczniowe konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Można je kupić w pięciu biurach oraz w internecie. Jak na razie zainteresowanie jest umiarkowane.

- Rozpoczęliśmy sprzedaż jeszcze w październiku i jak dotychczas zainteresowanie jest umiarkowane. Ale tak samo bywało w minionych latach. Z doświadczenia wiem, że kibice będą uważnie śledzić jaką formę mają nasi zawodnicy. Im będzie lepsza, tym zwiększy się popyt na bilety - zaznaczył Wojciech Gumny z biura organizacyjnego zakopiańskiej edycji PŚ.

Przygotowanych zostało na każdy dzień zawodów ponad 21 tysięcy biletów oraz 8 tysięcy na kwalifikacje.

- Ceny w stosunku do ubiegłego roku właściwie nie uległy zmianie. Bilety na sektory górne A i B są po 70 zł, natomiast na dolne C i D - po 60 zł. Za miejsce siedzące trzeba zapłacić 300 zł na dwa konkursy. Wejściówki na kwalifikacje to cena 10 złotych za bilet ulgowy i 20 za normalny - przypomniał Gumny.

Reklama

Prezes Tatrzańskiego Związku Narciarskiego Andrzej Kozak dodał, że zgodnie z planem przebiegają prace przy budowie pawilonu pod Wielką Krokwią.

Zakopiańska edycja PŚ w skokach narciarskich rozpocznie się 20 stycznia. Tego dnia zaplanowano oficjalny trening oraz kwalifikacje. Konkursy indywidualne rozegrane zostaną wieczorem 21 i 22 stycznia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL