Reklama

Reklama

Przeprosił selekcjonera

Napastnik Schalke 04 Gelsenkirchen Kevin Kuranyi przeprosił trenera piłkarskiej reprezentacji Niemiec za swoje zachowania w trakcie i po meczu eliminacji mistrzostw świata 2010 z Rosją (2:1) w Dortmundzie. Joachim Loew zapowiedział, że decyzji o wykluczeniu zawodnika nie zmieni.

26-letni piłkarz nie znalazł się w składzie na sobotnie spotkanie. Konfrontację oglądał z trybun w towarzystwie kolegów, ale po pierwszej połowie opuścił stadion. Nie wrócił do hotelu i nie odbierał telefonów. O 23 pojawili się natomiast jego koledzy, żeby zabrać jego rzeczy.

"Popełniłem błąd, ale proszę selekcjonera o zrozumienie. Jednocześnie akceptuję jego decyzję i mam nadzieję, że będzie mi kiedyś jeszcze dane znaleźć się w kadrze narodowej. Teraz pozostało mi skupić się na jak najlepszej grze w klubie" - powiedział 52-krotny reprezentant Niemiec.

Reklama

Loew natomiast podtrzymuje, że Kuranyiego już nigdy nie powoła. "Nie ma o czym mówić. Oczywiście wysłuchałem i przyjąłem przeprosiny Kevina, ale nie mogę akceptować takiego zachowania, dlatego moja decyzja jest nieodwołalna".

Niemcy kolejny mecz eliminacji mistrzostw świata 2010 rozegrają w środę w Moenchengladbach z Walią.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy