Reklama

Reklama

Przepędziliśmy krety. Cracovia i Wisła mogą grać!

Cud w Nowej Hucie! Boisko na stadionie Hutnika Kraków, które miała w nocy nawiedzić plaga kretów jest w idealnym stanie, a piłkarze Cracovii będą mogli na nim rozegrać mecz z Jagiellonią Białystok. Zgodnie z planem rozpocznie się on dziś o 17:45.

Dziś rano poinformowaliśmy, że plac gry na Suchych Stawach, gdzie swoje ekstraklasowe mecze rozgrywają Cracovia i Wisła został całkowicie zdewastowany przez hordy kretów, które upstrzyły boisko Hutnika setkami kopców.

Wiadomość wywołała dość duże poruszenie - otrzymaliśmy sporo maili i telefonów w tej sprawie od zaniepokojonych kibiców, którzy nawet oferowali pomoc przy przepędzaniu nieproszonych lokatorów z zielonej murawy. Kilka osób nawet pofatygowało się na obiekt w Nowej Hucie, aby na własne oczy przekonać się, czy jest naprawdę aż tak źle.

Reklama

A jak jest w rzeczywistości? Prawda jest taka, że na stadionie Hutnika nie ma ani jednego kreciego kopca, a murawa jest w idealnym stanie. Informacja o inwazji kretów była jedynie naszym primaaprilisowym żartem. W końcu raz do roku jest dzień, w którym można pozwolić sobie na mały żart. Oczywiście większość z czytelników szybko rozgryzła nasz mały spisek i potraktowała krecią inwazję jako klasyczny pierwszokwietniowy numer. Tych, którzy rzeczywiście dali się nabrać serdecznie przepraszamy i informujemy, że mecz Cracovii z Jagiellonią Białystok się odbędzie. Już teraz zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku, którą przeprowadzimy bezpośrednio z obiektu na Suchych Stawach. Mamy tylko nadzieję, że piłkarze "Pasów" i "Jagi" nie zrobią w czwartkowy wieczór "kreciej roboty"...

CRACOVIA - JAGIELLONIA - DOŁĄCZ DO RELACJI LIVE!

Czytaj także:

Krecia robota krzyżuje plany piłkarzy Cracovii i Wisły

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje