Reklama

Reklama

Przedstawiamy graczy - Jamie Gold

Jeden z głównych faworytów do końcowego zwycięstwa (ponad 10 mln dol, w sztonach w szóstym dniu "main event"). Mówi, że gra w pokera "na serio" od dwóch lat, a w świat karcianych gier wprowadził go dziadek.

Gold pracuje w showbiznesie. Był tzw. agentem i reprezentował m.in takie postaci jak: James Gandolfini ("Rodzina Soprano"), Lucy Liu, Brandy, Felicity Huffman ("Gotowe na wszystko") i Kristin Davis. Teraz prowadzi firmę zajmującą się tworzeniem programów telewizyjnych na licencji. Swoje zawodowe możliwości wykorzystał gdy przyszło zająć się pokerem zawodowo. W zamian za naukę profesjonalnej gry, zaoferował słynnemu Johnny "The Orient Express" Chanowi wydanie książki i produkcję programu w TV. Oczywiście nie obyło się bez indywidualnych doświadczeń, które pobierał w Hustler Casino w Los Angeles. Nic dziwnego, bo tam było mu najbliżej z Malibu, gdzie mieszka.

Reklama

Sam mówi, że potrafi dobrze czytać zachowania rywali przy stole. Pomaga mu w tym wykonywany na co dzień zawód. - Myślę, że jestem przyzwyczajony do radzenia sobie z trudnymi ludźmi - mówi. - Gwiazdy są właśnie takie, ale gracze pokera także,

Witek Cebulewski, Las Vegas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje