Reklama

Reklama

Problemy rywali Lecha

Rywal Lecha Poznań w fazie grupowej Pucharu UEFA - AS Nancy-Lorraine zmaga się z nieprzewidzianymi problemami na lotnisku we Francji. Okazuje się, że czwartkowy przeciwnik "Kolejorza" jeszcze nie wyruszył do Polski w związku z gęstą mgłą, która uniemożliwia opuszczenie kraju nad Loarą. W efekcie mecz Lech - Nancy może zostać przełożony na piątek!

Istnieje możliwość przełożenia zaplanowanej przedmeczowej konferencji prasowej oraz treningu francuskiej drużyny. Kierownictwo Lecha milczy na temat możliwości przesunięcia w czasie samego spotkania, ale trener Franciszek Smuda na środowym spotkaniu z dziennikarzami przyznał, że liczy się z koniecznością rozegrania pojedynku w piątek.

Reklama

Bardzo prawdopodobna jest opcja wystartowania z pobliskiego lotniska i wylądowania przez samolot z piłkarzami Nancy najpierw we Wrocławiu i przedostania się przez nich stamtąd do stolicy Wielkopolski. Z ostatnich doniesień wynika, że Francuzi dotrą do Poznania w środę wieczorem lub nawet w nocy ze środy na czwartek. Im późniejsza godzina ich przylotu, tym większa możliwość podjęcia przez UEFA decyzji o przełożeniu meczu o jeden dzień.

Kolejne informacje na powyższy temat powinniśmy poznać między godziną 17 a 18

Dowiedz się więcej na temat: W.E. | UEFA | problemy | nancy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje