Reklama

Reklama

Pozwolili Stali na zbyt dużo

Stal Stalowa Wola awansowała do 1/8 finału Remes Pucharu Polski po pokonaniu wyżej notowanego GKS-u Bełchatów 1:0.

Szkoleniowiec zwycięskiego zespołu ucieszył się z rozstrzygnięcia meczu w regulaminowym czasie, trener gości żałował zbyt łatwo oddanej inicjatywy.

Paweł Janas (trener GKS-u Bełchatów): - Gratuluję Władkowi Łachowi zwycięstwa. Gra się tak, jak przeciwnik pozwala, a my dziś na zbyt dużo pozwoliliśmy Stali i tak się skończyło. Zagrałem ludźmi, którzy już wcześniej wychodzili w składzie, gdy miałem problemy kadrowe. Część grała w lidze. Błąd popełnił mój obrońca Jhoel Herrera, który w 45. minucie musiał opuścić boiska po czerwonej kartce. Nie mieliśmy dziś zbyt wielu sytuacji bramkowych.

Reklama

Władysław Łach (trener Stali Stalowa Wola): - Zagraliśmy dzisiaj poprawnie. Było trochę gry piłką. Dobrze wywiązywaliśmy się z założeń taktycznych w defensywie. Zagraliśmy w takim składzie, a nie innym. Chwała chłopakom za to jak się zaprezentowali. Jedni grali mniej, inni więcej. Dobrze, że nie doszło do dogrywki, bo wydaje mi się, że moi chłopcy mogliby nie wytrzymać jej trudów. Na tym ciężkim boisku jakoś sobie poradziliśmy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy