Reklama

Reklama

Porzuci Barcę dla Pekinu!

Światowa gwiazda futbolu Brazylijczyk Ronaldinho nie zamierza rezygnować z występu w turnieju olimpijskim i grozi zerwaniem kontraktu ze swoim pracodawcą, FC Barcelona.

Kataloński klub nie zgadza się ze zwolnieniem Ronaldinho na turniej olimpijski. Sobotni dziennik brazylijski O Globo poinformował, że piłkarz - w przypadku podtrzymania decyzji przez szefów Barcelony - zapowiedział zerwanie kontraktu z tym klubem. Konferencja prasowa w sprawie Ronaldinho - jak podała Brazylijska Konfederacja Piłkarska - ma odbyć się we wtorek.

"We wtorek Ronaldinho ogłosi, że nic nie jest w stanie zmienić jego planów dotyczących gry w Pekinie. Jeśli władze Barcelony nadal nie będą chciały zgodzić się na jego występ, to Ronaldinho zerwie kontrakt z hiszpańskim klubem" - podano w O Globo.

Reklama

28-letni Ronaldinho jest w składzie zespołu "Canarinhos" ogłoszonym w poniedziałek przez trenera Carlosa Dungę. Według informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie Konfederacji Ronaldinho przebywa z reprezentacją w Porto Alegre i "intensywnie przygotowując się do startu w turnieju olimpijskim w Pekinie".

"Pierwszą oznaką jego determinacji była nieobecność na poniedziałkowym treningu Barcelony" - podkreślił brazylijski dziennik.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL