Reklama

Reklama

Pomoc nadeszła wraz z napiwkiem. Wielki gest gwiazdy NFL

Lokale gastronomiczne nie mają łatwo w obliczu pandemii koronawirusa. Niemal na całym świecie wiele z nich musi ratować się przed upadkiem. Do jednego z amerykańskich barów zawitał jednak gość, który zdecydował się na hojny napiwek. - Mam nadzieję, że to pomoże – napisał w liście Chad Johnson.

Pandemia koronawirusa budzi strach również za oceanem. Amerykanie borykają się z ogromną liczbą zachorowań. Już teraz potwierdzonych jest ponad 1,5 miliona przypadków, z czego prawie 94 tysiące osób zmarło.

Obok wirusa, swój kryzys przeżywa gospodarka. W jednym z amerykańskich barów kelnerzy obsłużyli jednak gościa, dzięki któremu wróciła nadzieja na lepszy start po przerwie w funkcjonowaniu lokalu.

Chad Johnson zamówił drinki, za które zapłacił 37 dolarów. Płacąc, zdecydował się na hojny napiwek w wysokości tysiąca dolarów, pozostawiając po sobie krótką wiadomość.

Reklama

"Gratuluję ponownego otwarcia. Jest mi przykro z powodu pandemii. Mam nadzieję, że to pomoże. Kocham was" - napisał były zawodnik.

Chad Johnson przez 11 sezonów był graczem futbolu amerykańskiego. Reprezentował między innymi drużyny New England Patriots i Miami Dolphins.Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy