Reklama

Reklama

Polscy rugbyści pokonali Mołdawię 18:14

Polscy rugbyści pokonali Mołdawię 18:14. Wcześniej jednak wspólnie pomodlili się i złożyli hołd ofiarom zamachów we Francji.

Polscy rugbyści pokonali w Warszawie reprezentację Mołdawii 18:14 (3:0) w sobotnim meczu dywizji 1B Pucharu Narodów Europy. Było to ostatnie w tym roku spotkanie biało-czerwonych, którzy praktycznie nie mają już szans na awans do wyższej dywizji.

Z Mołdawią Polska zmierzyła się po raz ósmy. Wygrać zdołała wcześniej tylko raz - w 2009 roku na wyjeździe 30:28. W obecnej edycji PNE biało-czerwoni rok temu ulegli w Kiszyniowie gospodarzom 25:48.

Podopieczni trenera Marka Płonki są już pewni utrzymania się w dywizji 1B. Wiosną czekają ich jeszcze dwa ostatnie spotkania w bieżącej edycji rozgrywek - w marcu podejmą Belgów, a w kwietniu zmierzą się na wyjeździe z Holendrami.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy