Reklama

Reklama

Polscy kibice zalewają Gelsenkirchen

Pod stadionem, na którym o 21:00 reprezentacja Polski rozpocznie swój pierwszy mecz na mistrzostwach świata z Ekwadorem gromadzą się już kibice w biało-czerwonych barwach.

Od wczesnych godzin porannych samochody i autobusy z polskimi rejestracjami przemierzały przez autostradę A2. Flagi i szaliki powiewające z okien pojazdów nie pozostawiały żadnych wątpliwości, jaki jest cel podróży naszych rodaków.

Dojazd na stadion w Gelsenkirchen jest bardzo dobrze oznakowany i bez problemów można było odnaleźć obiekt, na który dziś zwrócone będą oczy wszystkich Polaków.

Wszystkie drogi prowadzących na stadion zostały zalane kibicami w biało-czerwonych barwach. Idących na mecz fanów pozdrawiają przedstawiciele sponsorów MŚ, którzy nieopodal biura prasowego rozstawili swoje namioty.

Reklama

Na Veltins Arena spodziewanych jest ponad 30 tysięcy fanów reprezentacji Polski.

Andrzej Łukaszewicz, Gelsenkirchen

mundial2006.blog.interia.pl

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy