Reklama

Reklama

Polonia kupuje Groclin

Nie we Wrocławiu, nie w Szczecinie, a w Warszawie zagra w przyszłym sezonie Groclin Grodzisk. Jest niemal przesądzone, że klub Zbigniewa Drzymały połączy się ze stołeczną Polonią. Tym samym Czarne Koszule osiągną to, czego nie udało im się wywalczyć na boisku - zagrają w ekstraklasie - informuje "Przegląd Sportowy".

Bliskie porozumienie Informacje o możliwości przeniesienia drużyny do stolicy pojawiły się już kilka tygodni temu, gdy okazało się, że Śląsk Wrocław nieoczekiwanie zrezygnował z fuzji z grodziskim klubem. Kilka dni po tym Drzymała spotkał się z właścicielem Polonii Józefem Wojciechowskim i rozpoczął negocjacje

Według "PS" Drzymała i Wojciechowski spotkali się w siedzibie firmy J.W. Construction. Negocjacje musiały być prowadzone w przyśpieszonym tempie, ponieważ wczoraj minął termin składania do PZPN wniosków o przyznanie licencji. Z tym Polonia nie będzie mieć problemów. Już w minionym sezonie gdy Czarne Koszule miały szansę na awans do ekstraklasy ich stadion był wizytowany przez komisję licencyjną, która nie zgłaszała większych zastrzeżeń.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL