Reklama

Reklama

Polonia chce kadrowicza

Łukaszowi Trałce już w czerwcu kończy się kontrakt z Lechią Gdańsk. Wciąż trwają rozmowy w sprawie jego przedłużenie, ale póki co zarówno zawodnik jak i klub nie mogą dojść do porozumienia.

Wykorzystać to chce Polonia Warszawa, która już zimą będzie chciała sprowadzić do siebie świeżo upieczonego reprezentanta Polski. Konwiktorską już opuścili Piotr Piechniak i Piotr Świerczewski. Wciąż niejasna jest też przyszłość Radosława Majewskiego, który wciąż nie podpisał z "Czarnymi Koszulami" nowej umowy i wielce prawdopodobnym jest, że przez to wiosną skazany będzie na rolę rezerwowego. Nie trzeba więc mówić, jak poważnie osłabiona bez tej trójki będzie druga linia Polonii, stąd priorytetem dla działaczy będzie sprowadzenie zimą dobrego pomocnika.

Reklama

Największe szanse na angaż ma Trałka, który w grudniu, w towarzyskim meczu z Serbią, zadebiutował w reprezentacji Polski. Występ piłkarza Lechii bardzo wysoko ocenił Leo Beenhakker, a jego asystent Rafał Ulatowski dodał, że Trałka wciąż będzie pod obserwacją sztabu szkoleniowego i ma duże szanse na powołanie na lutowe sparingi z Litwą i Walią. Trałka ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną, a jeden z lepszych meczów rozegrał m.in. przeciwko Polonii w 7. kolejce Ekstraklasy, kiedy po raz pierwszy wpadł w oko Don Leo.

- Możliwość przejścia do Polonii Warszawa jest naprawdę kusząca, a występy wiosną w zespole "Czarnych Koszul" byłyby nie lada wyzwaniem - przyznaje Trałka. Wszystko jednak powinno wyjaśnić się najpóźniej w środę. Powiem tylko, że możliwe są wszystkie opcje: zarówno to, że pozostanę w Gdańsku jak i to, że przeniosę się do Polonii albo latem, albo już zimą.

Trałką interesuje się również Widzew Łódź, w którego barwach wychowanek UKS Ropczyce grał w rundzie wiosennej sezonu 2005/2006. Dla działaczy Widzewa priorytetem jest jednak sprowadzenie Łukasza Garguły, zaś osoba Trałki to póki co plan B.

Dowiedz się więcej na temat: Warszawa | polonia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje