Połączyła ich miłość. Słynne polskie pary sportowe

Połączyła ich miłość i pasja do sportu. Przedstawiamy państwu najsłynniejsze polskie pary sportowe, a prezentację zaczynamy od najbardziej rozpoznawalnego duetu - Anny i Roberta Lewandowskich.

Anna i Robert Lewandowscy

Najsłynniejsze polskie małżeństwo sportowe. Nie ma dnia, żeby w mediach nie pojawiały się informacje na ich temat. Późno jednak szukać skandali z ich udziałem. Państwo Lewandowscy angażują się w wiele różnych projektów i przez to nazywani są "polskimi Beckhamami".

Pan Robert bije strzeleckie rekordy w reprezentacji Polski i Bundeslidze, a przez wielu ekspertów uważany jest za najlepszego środkowego napastnika na świecie. Pani Anna to wielokrotna medalistka mistrzostw świata i Europy w karate. Obecnie zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia. Jest też trenerką personalną.

Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie 22 czerwca 2013 roku. Mają córeczkę Klarę, która niedługo będzie miała siostrzyczkę lub braciszka. Państwo Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Jego poród zaplanowano na kwiecień.Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | anna lewandowska

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje