Reklama

Reklama

Połączenie Groclinu z Polonią blisko

Połączenie Polonii Warszawa z Groclinem Dyskobolią Grodzisk Wlkp. jest bliskie, ale prace nad umową jeszcze trwają - poinformował właściciel i prezes wielkopolskiego klubu Zbigniew Drzymała.

Połączenie Polonii Warszawa z Groclinem Dyskobolią  Grodzisk Wlkp. jest bliskie, ale prace nad umową jeszcze trwają -  poinformował właściciel i prezes wielkopolskiego klubu  Zbigniew Drzymała.

- Wszystkie szczegóły są już uzgodnione, ale kształt prawny umowy wymaga jeszcze pracy. Jestem w stałym kontakcie z moimi prawnikami. Mamy czas na podpisanie porozumienia do 11 lipca. Nie sądzę, by PZPN zgodził się przedłużenie tego terminu - powiedział Drzymała, który przebywa z piłkarzami Groclinu Dyskobolii w Austrii.

Jeśli porozumienie zostanie osiągnięte, wówczas drużyna piłkarska Polonii zajmie miejsce Groclinu Dyskobolii w ekstraklasie.

Reklama

Aby otrzymać licencję PZPN, Polonia będzie musiała złożyć stosowne dokumenty na 14 dni przed rozpoczęciem rozgrywek, czyli do 11 lipca.

Po zakończeniu ostatniego sezonu Drzymała próbował doprowadzić do przeniesienia zespołu z Grodziska Wlkp. do Wrocławia i fuzji ze Śląskiem, a następnie do Szczecina i połączenia z Pogonią. Obie próby zakończyły się fiaskiem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL