Reklama

Reklama

Pogoń: Chcesz wywiad? Zapłać

Nowy prezes Pogoni Szczecin Les Gondor poinformował lokalną prasę, że oczekuje "współpracy" z gazetami. Ma ona polegać na płaceniu za udzielone informacje.

Nowy prezes Pogoni Szczecin Les Gondor poinformował lokalną prasę,  że oczekuje "współpracy" z gazetami. Ma ona polegać na płaceniu za udzielone informacje.

- Dzwoni pan, zawraca głowę i oczekuje wiadomości z pierwszej ręki. Tak łatwo nie będzie - mówi Les Gondor. - Gdy pana gazeta będzie miała o Pogoni najświeższe wiadomości wówczas stanie się bardziej poczytna. Za informacje trzeba płacić. Proponuję wykupić reklamę na stadionie. Wówczas o wszystkim wiedzieć będziecie pierwsi. A inni dowiedzą się o tym dwa dni później. I wiedzieć będą 10 procent tego, co pan - cytuje wypowiedź Gondora dzisiejszy "Głos Szczeciński".

Brzmi to jak scena z filmu "Piłkarski Poker", ale niestety taka jest rzeczywistość. Nowy prezes wprowadzając takie zwyczaje, może stracić nie tylko przychylność dziennikarzy, ale także reklamodawców, a tych Pogoni bardzo potrzeba.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL