Reklama

Reklama

PLKK: Bez niespodzianek

W żadnym meczu 12. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Kobiet nie zanotowano niespodzianki. Wisła Can-Pack, mimo że pojechał do Pruszkowa bez Marty Fernandez, pewnie pokonała miejscowego Lidera.

Krakowianki, kontrolowały grę przez trzy kwarty, ale ostatnią przegrały aż 12 punktami! W sumie Wisła wygrała 81:67. Zespół z Pruszkowa po raz pierwszy prowadził nowy trener Arkadiusz Koniecki, który kilka lat temu - bez powodzenia - pracował z Wisłą.

Odra Brzeg jak na faworytki przystało wysoko pokonała INEĘ AZS Poznań. Podopieczne Jarosława Zyskowskiego wygrały 96:66, a najskuteczniejszą zawodniczką okazała się Jazmine Sepulveda (27 punktów).

CCC Polkowice nie miały najmniejszych problemów z pokonaniem Super-Pol Tęczy Leszno. "Pomarańczowe" wygrały z ekipą Jarosława Krysiewicza 78:50.

Reklama

Artego Bydgoszcz na zakończenie 1. rundy spotkań pokonało UTEX ROW Rybnik 84:74. Było to drugie zwycięstwo beniaminka Ford Germaz Ekstraklasy w sezonie.

W niedzielę natomiast czeka nas prawdziwy hit - mecz Lotosu Gdynia z AZS-em Gorzów.

Wyniki sobotnich spotkań 12. kolejki PLKK:

Blachy Pruszyński Lider Pruszków - Wisła Can Pack Kraków 67:81 (14:27, 11:16, 15:23, 27:15)

Blachy Pruszyński Lider Pruszków: Ashley Shields 17, Joanna Górzyńska-Szymczak 10, Latoya Bond 8, Mirela Pułtorak 8, Dellena Criner 8, Paulina Dąbkowska 6, Anna Kuncewicz 4, Valentina Fabbri 4, Tracy Gahan 2, Magda Balicka 0.

Wisła Can Pack Kraków: Marques Castro 20, Katarina Zohnova 14, Ewelina Kobryn 11, Dorota Gburczyk 10, Liron Cohen 9, Anna Wielebnowska 7, Magdalena Skorek 4, Maja Vucurovic 4, Agnieszka Majewska 2, Paulina Gajdosz 0, Janell Burse 0.

Artego Bydgoszcz - Utex ROW Rybnik 84:74 (20:14, 16:26, 24:15, 24:19)

Artego Bydgoszcz: Melanie Thomas 26, Lori Crisman 17, Marita Payne 16, Iwona Płóciennik 12, Magdelanea Rzeźnik 8, Aleksandra Kaja 3, Martyna Miśków 2, Sabina Parus 0, Martyna Hołownia 0, Anna Szyćko 0.

Utex ROW Rybnik: Nikita Bell 28, Katarzyna Krężel 20, Devanei Hampton 8, Whitney Boddie 8, Agnieszka Jaroszewicz 4, Monika Sibora 3, Martyna Koc 3, Katarzyna Skowrońska 0.

CCC Polkowice - Super Pol Tęcza Leszno 79:50 (22:10, 21:10, 16:17, 20:13)

CCC Polkowice: Amisha Carter 17, Daria Mieloszyńska 14, Veronika Bortelova 13, Nataliya Trafimava 12, Ryan Coleman 6, Justyna Jeziorna 5, Anna Pietrzak 4, Katarzyna Bednarczyk 4, Elżbieta Paździerska 2, Nadia Parker 2, Paulina Rozwadowska 0.

Super Pol Tęcza Leszno: Magdalena Gawrońska 15, Edyta Krysiewicz 9, Rachill Robinson 8, Joanna Walich 7, Aleksnadra Drzewińska 7, Joanna Czarnecka 4, Marta Gajewska 0, Barbara Kaszewska 0, Żaneta Durak 0.

Odra Brzeg - INEA AZS Poznań 96:66 (19:17, 27:19, 26:13, 24:17)

Odra Brzeg: Jazmine Sepulveda 27, Xenia Steward 21, Brittany Denson 14, Natalia Małaszewska 10, Chinyere Ukoh 10, Justyna Daniel 8, Ewelina Buszta 6.

INEA AZS Poznań: Adrianne Ross 22, Natalia Mrozińska 12, Agnieszka Skobel 11, Weronika Idczak 10, Patrycja Mazurczak 4, Agata Rafałowicz 3, Joanna Kędzia 3, Anna Pamuła 1, Elżbieta Mowlik 0, Katarzyna Motyl 0, Anita Szemraj 0.

W niedzielę grają:

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Lotos Gdynia

MUKS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy