PK: Śliż 23. w Trondheim

Norwegowie Thomas Lobben przed Vegardem Sklettem zajęli dwa najwyższe miejsca na podium sobotniego konkursu Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich rozegranego w Trondheim. Na trzeciej pozycji uplasował się Austriak Stefan Thurnbichler.

Norwegowie Thomas Lobben przed Vegardem  Sklettem zajęli dwa najwyższe miejsca na podium sobotniego  konkursu Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich  rozegranego w Trondheim. Na trzeciej pozycji uplasował się  Austriak Stefan Thurnbichler.

Lobben za skoki na odległość 132,0 i 138,0 m otrzymał notę 271,2 pkt. Sklett ukończył konkurs z dorobkiem 268,9 pkt po skokach 132,0 i 134,5 m. Thurnbichler uzyskał 267,1 pkt (130,0/135,5).

Jedynym reprezentantem Polski, który awansował do serii finałowej był Rafał Śliż. Polak zajął w konkursie 23. miejsce po skokach na odległość 126,0 i 125,5 m (234,9 pkt).

W klasyfikacji generalnej PK prowadzi Stefan Thurnbichler - 959 pkt, Rafał Śliż jest 34. - 222 pkt