Reklama

Reklama

Piotr Reiss otrzymał ofertę z GKP Gorzów

Piotr Reiss, ikona poznańskiego Lecha, może już niedługo zmienić barwy klubowe. Popularny "Reksio" otrzymał propozycję gry w GKP Gorzów. W środę napastnik Lecha spotkał się menedżerem gorzowskiego klubu, Mariuszem Niewiadomskim.

- Złożyłem Piotrowi oficjalną ofertę gry w GKP. Piotr powiedział, że jest taka możliwość, że być może będzie grał w naszym zespole - mówi Niewiadomski. Reiss nie podjął jednak jeszcze żadnej konkretnej decyzji odnośnie swojej piłkarskiej przyszłości. - Piotr ma ważną umowę z poznańskim Lechem do 30 czerwca i do tego czasu nie może wykonywać żadnych ruchów. Do rozmów wrócimy za kilka dni - kontynuuje przedstawiciel GKP.

Co na to sam zainteresowany? - Spotkałem się w Gorzyniu pod Międzychodem z Mariuszem Niewiadomskim, który jest obecnie menedżerem GKP Gorzów. Zaproponował mi współpracę z klubem oraz przedstawił konkretne warunki. Jestem pod wrażeniem rozwoju sportu w tym mieście, które biorąc po uwagę zespoły w ligach profesjonalnych różnych dyscyplin i ich sukcesy, dorównuje największym ośrodkom w kraju. Jednak tak, jak to wielokrotnie podkreślałem, do 30 czerwca jestem związany umową z Lechem, a 27 czerwca jest ważny zjazd PZPN, na którym mam nadzieję zostaną podjęte wiążące decyzje dotyczące gry zawodników z postawionymi zarzutami - pisze na swoim blogu Reiss.

Reklama

Piotr Reiss najchętniej zostałby w Poznaniu, jednak włodarze Lecha nie wyrażają zgody na to, aby w ich klubie grał piłkarz, który ma postawione zarzuty korupcyjne. Snajper nie ma jednak zamiaru kończyć swojej piłkarskiej kariery, dlatego bardzo prawdopodobne staje się jego odejście z "Kolejorza".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL