Reklama

Reklama

Piłkarze Wisły płacą za bilety

Za ponad dwa tygodnie krakowska Wisła podejmie na własnym stadionie przybyszów z północy, Lechię Gdańsk. Nie od dzisiaj wiadomo, że kibice obydwu drużyn darzą się ogromnym szacunkiem i z tej okazji piłkarze "Białej Gwiazdy" przygotowali dla fanów z Gdańska niespodziankę.

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków już od dłuższego czasu zbiera fundusze na ugoszczenie "braci" z północy i na ten cel przeznaczona zostanie kwota 30 tysięcy zł. Swoje "trzy grosze" wtrącili również piłkarze mistrzów Polski, którzy za wstawiennictwem Marka Zieńczuka, postanowili ufundować tysiąc wejściówek dla kibiców przyjezdnych.

Na ten szlachetny cel, kolegów z drużyny namówił popularny "Zieniu", który jak sam przyznaje Lechię nosi w sercu, gdyż jest przecież jej wychowankiem. Inny "wiślak" Tomasz Dawidowski, także reprezentował "biało-zielone" barwy.

Reklama

Fani Lechii po meczu będą mogli liczyć na poczęstunek, w skład którego wejdzie grillowana kiełbaska i gorąca herbata. Przed stadioniem rozłożone zostaną namioty cateringowe, a zarządzane będą przez miłą i fachową obsługę.

Dla "lechistów" przewidziano również prowiant na drogę powrotną.

Mecz przyjaźni pomiędzy Wisłą i Lechią odbędzie się 15. listopada.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy