Reklama

Reklama

Piłkarze ŁKS Łódź zakończyli treningi

W środę piłkarze pierwszoligowego ŁKS-u Łódź spotkali się na ostatnim w tym roku treningu. Kolejne zajęcia trener Grzegorz Wesołowski zaplanował na 6 stycznia. W czasie przerwy zawodnicy będą ćwiczyć indywidualnie.

- Wszyscy dostali rozpiskę z tym, co mają robić w czasie urlopów. Nikt nie powinien więc na pierwsze w nowym roku zajęcia przyjechać z nadmiarem kilogramów powiedział trener ŁKS Grzegorz Wesołowski.

Szkoleniowiec ma już szczegółowo rozpisany plan przygotowań do rundy wiosennej, w której ŁKS chce walczyć o miejsce gwarantujące powrót do ekstraklasy. Po wznowieniu zajęć, przez kolejne dwa dni (7-8 stycznia) piłkarze ŁKS przejdą szczegółowe badania wydolnościowe. Później do 18 stycznia będą trenować na własnych obiektach.

Reklama

Od 18 do 30 stycznia zespół będzie na zgrupowaniu w COS w Zakopanem. W czasie obozu łodzianie w meczu sparingowym spotkają się z Rozwojem Katowice (23 stycznie). Trzy kolejne gry kontrolne ŁKS rozegra po powrocie ze zgrupowania. Na 3 lutego zaplanowano pojedynek z PGE GKS Bełchatów, na 6 lutego z Sokołem Aleksandrów Łódzki, a na 13 lutego z Sandecją Nowy Sącz.

Kolejne cztery sparingi mają się odbyć na zgrupowaniu w Turcji, gdzie ŁKS ma przebywać od 15 do 25 lutego. Gdyby wyjazd nie doszedł do skutku, łodzianie w Polsce zagrają z: UKS SMS Łódź (17 lutego), Lechem Poznań (20 lutego) i Pogonią Zduńska Wola (24 lutego). Okres przygotowawczy zespół zakończy 27 lutego meczem z Dolcanem Ząbki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje