Reklama

Reklama

Pazerni organizatorzy PŚ w skokach

Po niedzielnych zawodach PŚ w Zakopanem wielu kibiców ruszyło do kas, aby oddać bilety i otrzymać zwrot pieniędzy.

Drugi konkurs Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi został odwołany. Zgromadzeni pod skocznią widzowie mogli zobaczyć jedynie kwalifikacje.

"Otrzymaliśmy od organizatorów wytyczne zabraniające nam przyjmowania biletów. Kibiców odsyłamy do oficjalnego komunikatu komitetu organizacyjnego" - poinformowało "ŻW" jedno z biur Orbisu.

Oficjalny komunikat Komitetu Organizacyjnego brzmi:

"Komitet Organizacyjny Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2007 stwierdza, że w drugim dniu zawodów PŚ 21.01.2007 każdy posiadacz biletu został wpuszczony na obiekt stadionu skoczni. Zawody zostały zrealizowane, przeprowadzono serię kwalifikacyjną. Zawody zostały przerwane nie z winy organizatora, z powodu silnego wiatru uniemożliwiającego przeprowadzenie konkursu. Zwrotów biletów nie przyjmujemy. Ewentualne reklamacje należy składać na piśmie w biurach zakupu biletów."

Reklama

Organizatorzy PŚ w skokach w Zakopanem już nie raz pokazali jak są pazerni na pieniądze. Rok temu kiedy zawalił się dach hali targowej w Katowicach, nie zdecydowali się na odwołanie konkursu. Teraz uznają, że kwalifikacje do konkursu są tym samym co dwie serie konkursowe i nie zamierzają zwracać pieniędzy za bilety. To tak, jakby kibiców piłkarskich wpuścić na stadion tylko na rozgrzewkę, a tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego odwołać mecz.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL