Reklama

Reklama

"Owen wróci do reprezentacji"

Fabio Capello nie powołał Michaela Owena do 23-osobowej kadry reprezentacji Anglii na mecze z Kazachstanem i Białorusią. Jeden z asystentów włoskiego szkoleniowca przyznaje jednak, że to nie koniec kariery reprezentacyjnej napastnika Newcastle United.

- Jego dotychczasowe osiągnięcia mówią same za siebie - oznajmił trener bramkarzy reprezentacji Anglii, Ray Clemence - Przyjdzie jeszcze czas, kiedy Michael ponownie będzie zdobywał bramki dla kadry. Już udowodnił, że może to czynić na każdym szczeblu, również imprezach rangi mistrzowskiej. Jeśli w lidze będzie prezentować się z dobrej strony, wówczas Fabio rozważy jego kandydaturę do reprezentacji.

28-letni Owen nie zagrał również w poprzednich spotkaniach, z Andorą i Chorwacją, ale powodem absencji były problemy zdrowotne.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy