Reklama

Reklama

Ostatni raz trenował z Wisłą

Wbrew ostatnim doniesieniom, Wisła Kraków nie podpisała nowej umowy z bramkarzem Marcinem Juszczykiem. W sobotę wychowanek Białej Gwiazdy trenował z zespołem mistrza Polski po raz ostatni. W związku z tym trwają w Krakowie poszukiwania nowego bramkarza. Na zgrupowanie do Hiszpanii pojedzie testowany golkiper Velimir Zdravković, ostatnio występujący w lidze indonezyjskiej.

Zdravković trenował w sobotę z drużyną Wisły. Trener Maciej Skorża na razie nie chce oceniać przydatności tego zawodnika do zespołu. - Dyrektor Bednarz podesłał go nam na testy. Przyjrzymy mu się na zgrupowaniu w Hiszpanii, na razie trenował z nami po raz pierwszy. Nie podejmuję się więc jeszcze oceniać tego zawodnika. Jeszcze nie miałem możliwości dłużej z nim rozmawiać, ale słyszałem, że miał też okazję występować nawet w lidze irackiej. Także ma ciekawe doświadczenia. Zobaczymy, czy jest to w ogóle zawodnik na miarę Wisły Kraków.

Reklama

- Będziemy chcieli sprawdzić kilku zawodników na tej pozycji, bo potrzebujemy drugiego bramkarza. Wisła nie podpisała bowiem umowy z Marcinem Juszczykiem - poinformował szkoleniowiec. - Marcin trenował dziś z nami po raz ostatni. W szatni pożegnaliśmy go i podziękowaliśmy mu za dotychczasową współpracę. Klub podjął decyzję o nieprzedłużaniu kontraktu z nim, więc jest w tej chwili wolnym zawodnikiem.

Trener Skorża potwierdził, że nadal w kręgu zainteresowań Wisły znajduje się fiński golkiper Henri Sillanpaa. - Jego nazwisko pozostaje w notesie trenera Kazimierskiego.ii.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL