Reklama

Reklama

Osłabiony rywal Lecha?

Rywal Lecha Poznań może doznać poważnego osłabienia składu! Pomocnik Udinese Calcio, Gaetano D'Agostino znalazł się na celowniku Villarreal i bardzo możliwe, że już w styczniu trafi do Primera Division.

D'Agostino jest w obecnym sezonie w znakomitej dyspozycji, a to sprawiło, że wzbudził zainteresowanie uczestniczących w Lidze Mistrzów Hiszpanów. Pomocnik otrzymał też powołanie od selekcjonera "Azzurrich", Marcello Lippiego. Jak podają włoskie media, działacze Villarreal są zdecydowani, by ściągnąć 26-letniego środkowego do siebie, a jego nazwisko znajduje się na szczycie listy życzeń trenera Manuela Pellegriniego.

Reklama

Transfer D'Agostino jest możliwy już zimą szczególnie, że Hiszpanie mają przygotować dla Udinese naprawdę interesującą ofertę. Szefom Villarreal nie będzie jednak tak łatwo, bowiem "sieci" na piłkarza zarzucić chcą także trenerzy Juventusu Turyn i AC Milan.

Udinese jest rywalem Lecha Poznań w 1/16 finału Pucharu UEFA. Mecze między oboma drużynami zostaną rozegrane 19 lutego (w Poznaniu) i 26 lutego (w Udine)

Dowiedz się więcej na temat: Udinese

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama