Reklama

Reklama

Orange do 2014 roku sponsorem reprezentacji Polski

Orange został głównym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. Umowa, która została podpisana w środę w Warszawie, będzie obowiązywała do 2014 roku.

Grupa Telekomunikacja Polska sponsoruje piłkarską kadrę od 2002 roku; od ubiegłego jako marka Orange. Przez kilka lat rozgrywki najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce odbywały się pod szyldem Orange Ekstraklasa.

"Czteroletnia umowa zagwarantuje naszym piłkarzom możliwość jak najlepszego przygotowania się do mistrzostw Europy, a później do mistrzostw świata" - przyznał prezes Zarządu Telekomunikacji Polskiej Maciej Witucki.

"Piłka nożna jest w Polsce sportem numer 1, jednak bez wsparcia finansowego nie mogłaby się rozwijać, nie moglibyśmy zrealizować wielu zamierzeń. Mam nadzieję, że dzięki odnowionemu kontraktowi z Orange, w poczuciu dużej stabilności finansowej uda nam się zbudować silny zespół na Euro 2012. Oczekują tego nie tylko sponsorzy, ale przede wszystkim kibice" - dodał prezes PZPN Grzegorz Lato.

Reklama

Dysponentem praw marketingowych Polskiego Związku Piłki Nożnej będzie nadal firma Sportfive. Nowy kontrakt zacznie obowiązywać od lipca 2010 roku.

Dowiedz się więcej na temat: reprezentacja Polski | Orange

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje