Oliver Miller wyrzucony z Hoopu Pruszków

Skrzydłowy Hoopu Pruszków, Amerykanin Oliver Miller, finalista NBA z Phoenix Suns z 1993 roku, został wyrzucony z zespołu. Stało się to po fatalnym zachowaniu Millera w trakcie meczu finałowego Pucharu Polski w Słupsku.

W czasie konfrontacji Hoopu z Prokomem Treflem Sopot Miller przepychał się z Tomaszem Suskim, którego strofował za to, że obrońca Hoopu nie podaje mu piłek. Interweniował trener Michalis Kiritsis.

Reklama

Po poworocie do Pruszkowa zebrał się zarząd klubu i na wniosek trenera Kiritsisa, tego samego, który ściągał Millera do Hoopu, wykluczono Amerykanina z drużyny. Rozwiązano kontrakt z koszykarzem również z powodu niezadowalającej formy sportowej Millera. Zarząd zaakceptował decyzję trenera odpowiedzialnego za całość spraw sportowych w Hoopie.

To kolejne wyrzucenie w Hoopie w ciągu kilku ostatnich dni. W poprzednim tygodniu wypadł z zespołu center Jeffrey Stern, który oprócz tego, że stracił z tytułu rozwiązanego kontraktu sporo pieniędzy, to jeszcze odcierpiał po nokaucie z rąk Krzysztofa Dryi. Sternowi zszywano łuk brwiowy.

Jeśli dodać do tego problemy z marihuaną skrzydłowego Adriana Małeckiego, to można stwierdzić, że w tym sezonie nieco dziwnie zrobiło się w czołowym polskim zespole.

Dowiedz się więcej na temat: Oliver | pruszków

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje