Reklama

Reklama

Ogromny kontrakt telewizyjny gwiazdy NFL. 375 milionów!

Tom Brady co prawda jednak ostatecznie nie zakończył zawodniczej kariery i w nadchodzącym sezonie również będzie występował na boiskach NFL, ale już zapewnił sobie spokojną przyszłość po odwieszeniu butów na kołku. Zostanie ekspertem telewizji FOX Sports, a za 10-letni kontrakt zarobi 375 milionów dolarów.

Na początku roku świat obiegła informacja o zakończeniu kariery przez zawodnika Tampa Bay Buccaneers. Brady sam jednak zdementował te plotki w połowie, zapowiadając, że jeszcze ma sporo do udowodnienia na boiskach NFL.

NFL. Tom Brady zostanie ekspertem FOX Sports

44-latek ma już jednak plan na to, jak zapełnić sobie czas po zakończeniu futbolowej kariery. Według informacji NY Post, Brady po przejściu na sportową emeryturę zostanie ekspertem FOX Sports. Telewizja podpisała z nim 10-letni kontrakt warty 375 milionów dolarów. Oprócz analizowania meczów, Brady będzie zobowiązany też do bycia ambasadorem stacji, co oznacza bycie twarzą kampanii reklamowych czy akcji promocyjnych.

Reklama

Prawa telewizyjne do pokazywania NFL należą do najbardziej wartościowych na rynku. 75 ze 100 wydarzeń telewizyjnych z największą oglądalnością w USA to właśnie zasługa NFL. Liga obecnie ma umowy z FOX, ESPN, CBS, NBC i Amazonem, warte razem aż 110 miliardów dolarów.

Brady to wciąż grająca legenda NFL. Jest rekordzistą pod względem pierścieni zdobytych za mistrzostwa ligi, którą wygrywał siedmiokrotnie. Pięć razy był też wybierany najlepszym zawodnikiem Super Bowl.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama