Reklama

Reklama

Odwołali mecz z powodu śmierci

Weekendowy mecz szkockiej Premier League pomiędzy Dundee United, a Glasgow Rangers został przełożony. Decyzję tę podjęto, aby okazać cześć zmarłemu dziś prezesowi United, Eddie Thompsonowi, który przegrał długą walkę z rakiem prostaty.

Thompson zmarł w środę rano, a zarząd ligi w Szkocji szybko podjął decyzję o odwołaniu meczu z Rangersami.

Lex Gold, prezes Scottish Premier League przyznał: "Niewiarygodny entuzjazm do piłki nożnej i Dundee United sprawiły, że Eddie stał się inspiracją dla wielu ludzi. Jego odejście to wielka strata".

SPL zarządziła również minutę ciszy przed wszystkimi meczami w Szkocji w nadchodzący weekend, aby upamiętnić śmierć Thompsona.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy