Reklama

Reklama

Odra Wodzisław Śląski nie zagra z Dolcanem

Nie odbędzie się zaplanowany na sobotę mecz ostatniej kolejki piłkarskiej 1. ligi między zdegradowaną już Odrą Wodzisław a walczącym o utrzymanie Dolcanem Ząbki - potwierdził w czwartek tworzący jednoosobowy zarząd śląskiego klubu Marek Zdrahal.

"Wspólnie z zawodnikami doszliśmy do wniosku, że w obecnej sytuacji rozgrywanie tego spotkania nie ma sensu. Myślę, że stosowne pismo z informacją zostało już przesłane do Dolcanu. Co będzie dalej z Odrą? W ciągu najbliższych dni będziemy musieli odpowiedzieć sobie na pytanie o dalsze możliwości działania" - powiedział czeski działacz.

Zespół z Wodzisławia rok wcześniej spadł z ekstraklasy, teraz żegna się z 1. ligą, mając poważne problemy finansowe. Punkty oddane walkowerem Pogoni Szczecin w poprzedniej kolejce spowodowały, że Odra straciła nawet matematyczne szanse na utrzymanie.

Reklama

Wodzisławianie najpierw pojechali na mecz do Ostrowca Świętokrzyskiego busami prowadzonymi przez trenerów, potem u siebie rozegrali mecz z Flotą Świnoujście dzięki składce kibiców, a wyjazd do Szczecina już nie doszedł do skutku.

Większościowym udziałowcem Odry (68 proc. akcji) jest czeski biznesmen Zdenek Zlamal.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje