Reklama

Reklama

Odnaleziono dziennikarkę sportową Courtney Roland

Sukcesem zakończyły się poszukiwania dziennikarki sportowej Courtney Roland, która zaginęła w nocy z soboty na niedzielę w Houston. Policja twierdzi, że kobiecie nic się nie stało, ale została przewieziona do szpitala na badania.

29-latka powróciła do domu z obozu drużyny futbolowej w sobotę w godzinach popołudniowych. Jej współlokatorka powiedziała, że następnie pojechała gdzieś swoim samochodem.

Około północy Roland wysłała smsa, że jest przerażona, bo śledzi ją mężczyzna w niebieskim samochodzie. Kiedy chciała zapytać, o co mu chodzi, mężczyzna uciekł.

Rodzina zgłosiła zaginięcie Courtney, a wielu przyjaciół i sportowców poszukiwało kobiety za pomocą mediów społecznościowych.

Policja odnalazła samochód dziennikarki w poniedziałek na parkingu jednego z centrów handlowych. W aucie była także jej torebka i telefon.

Reklama

W godzinach popołudniowych polskiego czasu policja z Houston poinformowała, że kobieta została znaleziona na terenie centrum handlowego. Wiadomo jedynie, że nic się jej nie stało, ale została przewieziona do szpitala na badania.

Courtney Roland jest dziennikarką serwisu AggieYell.com. Zajmuje się sportem uniwersyteckim.

MZ

Dowiedz się więcej na temat: Courtney Roland | dziennikarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy