Reklama

Reklama

Obraniak! Tej bramki nikt Ci nie zabierze! Film

Reprezentanci Polski o golu na 1:0 w meczu z Grecją mówią chórem: "Nie ważne kto go strzelił, grunt, że piłka wpadła do siatki". Dobrze, że chociaż gola na 2:0 nikt mu nie zabierze. Ludovic Obraniak m.in. dzięki niemu zaliczył wymarzony debiut w polskich barwach!

To była znakomita akcja zgranego jeszcze w Wiśle Kraków duetu. Jakub Błaszczykowski lobem nad defensorami podał do Pawła Brożka, który z pierwszej piłki, z powietrza oddał na prawo do Ludovica. Obraniak bez chwili namysłu wypalił w lewy róg i piłka zatrzepotała w siatce, pomimo rozpaczliwej interwencji Chalkiasa.

- Druga bramka to był nasz znak firmowy - powiedział po meczu Kuba. Oby do zgranego duetu "Błaszczu" - "Brozio" na eliminacyjne mecze dołączył jeszcze Ludovic Obraniak.

ZOBACZ WYWIAD Z OBRANIAKIEM PRZEPROWADZONY PO MECZU Z GRECJĄ!

Reklama

LUDOVIC OBRANIAK

Urodzony: 10 listopada 1984 w Metz.

Jego dziadek Zygmunt Ubraniak pochodził z Pobiedzisk w Wielkopolsce.

Kariera: FC Metz (w ciągu pięć lat 99 meczów i 5 goli). W 2007 roku za 1,2 mln euro trafił do OSC Lille, dla którego w 85 występach zaliczył 11 trafień. Zaliczył jeden mecz we francuskiej młodzieżówce, ale postanowił walczyć o możliwość gry dla Polski, aby uczcić pamięć dziadka Zygmunta.

CZYTAJ TEŻ:

Ludovic Obraniak i jego droga do polskości

Ludovic Obraniak: Pierwszy gol dzieło Marcina Wasilewskiego!

Polska - Grecja 2:0! Obraniak show!

Ebi Smolarek: Super, że mamy Obraniaka

Czy Obraniak wdarł się do podstawowego składu?

Kuba Błaszczykowski: To była nasza firmowa akcja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje