Reklama

Reklama

Obem, Kosecki i Pawlak podpisali kontrakty z ŁKS

Obrońca Brain Marcellinus Obem oraz pomocnicy Jakub Kosecki i Damian Pawlak podpisali we wtorek kontrakty z ŁKS Łódź.

Najmniej znanym zawodnikiem z całej trójki jest 19-letni Pawlak, który piłkarską karierę rozpoczynał w ŁKS. Przed pięcioma laty wyjechał z Polski do Niemiec i trafił do Arminii Bielfeld.

"Teraz spełniło się moje marzenie i nareszcie jestem w ligowej kadrze ŁKS. Mam nadzieję, że przekonam do siebie trenerów i pomogę drużynie wywalczyć awans do ekstraklasy" - powiedział we wtorek na konferencji prasowej Pawlak.

Nigeryjczyk Obem do Polski przyjechał wiosną 2007 roku i rozpoczął grę w Orle Trąbki Wielkie. Później 24-letni obrońca przeniósł się do Polonii Warszawa, a od 2009 roku występował w pierwszoligowym GKP Gorzów Wielkopolski.

Reklama

Na rok z Legii Warszawa do ŁKS został wypożyczony 20-letni Kosecki. Wcześniej ze stołecznego klubu na al. Unii przenieśli się Marcin Mięciel i Marcin Smoliński.

"Cieszę się, że otrzymałem propozycję gry w Łodzi. ŁKS to markowy klub, który powinien grać w ekstraklasie. Postaram się pomóc w osiągnięciu tego celu" - powiedział syn byłego wielokrotnego reprezentanta, a obecnie posła na Sejm Romana Koseckiego.

Oprócz Obema, Koseckiego, Pawlaka, Mięciela i Smolińskiego, ŁKS podpisał latem umowy również z Dariuszem Kłusem, Damianem Sewerynem, Bartoszem Romańczukiem i Piotrem Klepczarkiem. Działacze łódzkiego klubu zapewnili we wtorek, że to jeszcze nie koniec transferów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje