Reklama

Reklama

Niepewna przyszłość Ronaldo

Brazylijczyk Ronaldo podziękował szefom Sieny za zainteresowanie jego osobą, ale stwierdził, że jest za wcześnie by mówić o przyszłości

Ronaldo od czerwca pozostaje wolnym zawodnikiem. AC Milan nie zdecydował się na dalszą współpracę z piłkarzem, który doznał poważnej kontuzji kolana w meczu z Livorno w lutym tego roku. Wydawało się, że Brazylijczyk będzie musiał zakończyć karierę, ale on jest bliski powrotu na boiska. W ubiegłym tygodniu prezydent Sieny, Giovanni Lombardi Stronati zaoferował piłkarzowi możliwość kontynuowania kariery w jego klubie.

Reklama

Brazylijczyk ostatnie tygodnie spędził w ojczyźnie, trenując z zespołem Flamengo. Ronaldo nie ukrywa, że rozgląda się za drużyną, w której mógłby jeszcze pokazać swoją klasę. - Słyszałem o zainteresowaniu ze strony Sieny i bardzo im dziękuję. Nie chcę jednak nic obiecywać, bowiem mam wrażenie, że muszę jeszcze poczekać, by wrócić do pełni formy - stwierdził napastnik. - 17 listopada w Marrakeszu wezmę udział w charytatywnym meczu przeciwko drużynie Zinedina Zidane'a, i wówczas okaże się, w jakiej jestem kondycji - dodał.

Ronaldo znalazł się też w orbicie zainteresowań kilku innych klubów: Sampdorii Genua, Paris Saint Germain oraz Manchesteru City.

Dowiedz się więcej na temat: zainteresowanie | brazylijczyk | przyszłość | Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama