Niecodzienny gol "Wasyla"

Anderlecht w meczu na szczycie 23. kolejki belgijskiej ekstraklasy pokonał Standard Liege 4:2. Jedną z bramek dla zwycięskiej drużyny zdobył Marcin Wasilewski. Reprezentant Polski trafił do siatki w niecodzienny dla siebie sposób...

Wasilewski, który przebywał na boisku przez pełne 90 minut, zdobył gola na 3:2. Polak pewnie wykorzystał rzut karny w 60. minucie spotkania.

Wcześniej dwie bramki dla gospodarzy zdobył Marokańczyk Mbark Boussoufa, a "kropkę nad i" w 75. minucie postawił Tom De Sutter. Dla gości trafiali Wilfried Dalmat i Dieumerci Mbokani.

Dzięki zwycięstwu Anderlecht umocnił się na pozycji lidera, powiększając swoją przewagę na drugim w tabeli Standardem do czterech punktów.

Anderlecht Bruksela - Standard Liege 4:2 (1:1)

0:1 - Delmat 9. min

1:1 - Boussoufa 45. min

1:2 - Mbokani 49. min

2:2 - Boussoufa 60. min

3:2 - Wasilewski 68. min (k)

4:2 - De Sutter 75. min

Dowiedz się więcej na temat: Liege | standard | anderlecht | Wasilewski | Standard Liege