Reklama

Reklama

Nie ma mocnych na "Kolejorza"?

Teraz to Wy możecie zabawić się w piłkarskiego eksperta i zadecydować o tym, który z piłkarzy polskiej ekstraklasy najlepiej zaprezentował się w rundzie jesiennej. Kto Waszym zdaniem, był "lisem" pola karnego, a kto uchodzi za najlepszego bramkarza ,w naszej lidze? Nie czekaj! Oddaj głos już teraz!

W naszej zabawie na wybór najlepszego ligowca jesieni wzięło udział już ponad siedem tysięcy internautów i to oni decydują kto otrzyma miano "naj" polskiej ekstraklasy. Wy także możecie oddać swój głos!

Reklama

Jak na razie w kategorii "Najlepszy zawodnik rundy jesiennej", prowadzi gracz poznańskiego Lecha Semir Stilić, który otrzymał - 44 proc. głosów. Drugi jest Paweł Brożek - 24 proc. Natomiast na trzecim miejscu znajduje się Robert Lewandowski - 11 proc. Za najlepszego bramkarza uchodzi jak na razie Jan Mucha z Legii Warszawa - 46 proc. za nim jest Ivan Turina z "Kolejorza" oraz Sebastian Przyrowski z Polonii Warszawa. Obaj panowie otrzymali po 12 proc Waszych głosów.

Najpewniejszym defensorem ekstraklasy jest Manuel Arboleda, który zdeklasował swoich rywali. Podopieczny Franza Smudy prowadzi w klasyfikacji z 67 proc. głosów. Na drugiej pozycji uplasował się obrońca "Białej Gwiazdy" Piotr Brożek z siedmioprocentowym poparciem, przed Arkadiuszem Głowackim i Inakim Astizem - 6 proc.

Królem drugiej linii według Was jest Bośniak Semir Stilić - 45 proc., daleko za nim jest jego klubowy kolega Rafał Murawski (16 proc.), natomiast najniższy stopień podium zajmuje Maciej Iwański z Legii - 11 proc.

Tytuł "Najlepszego napastnika" jak na razie należy do Pawła Brożka - 43 proc, ale po piętach królowi strzelców ubiegłego sezonu depcze młody wilk "Kolejorza" - Robert Lewandowski (23 proc.), trzeci jest legionista Takesure Chinyama - 11 proc.

Z trenerów polskiej ekstraklasy najbardziej cenicie trenera Franciszka Smudę, który uzyskał 61 proc. Waszych głosów, drugi jest szkoleniowiec mistrza Polski, Wisły - Maciej Skorża (11 proc.), tuż za nim jest Ryszard Tarasiewicz ze Śląska Wrocław 10 proc.

Najlepszymi kibicami w rundzie jesiennej byli fani Lecha Poznań - 59 proc.

Prym w naszej zabawie wiodą gracze poznańskiego Lecha, ale głosowanie trwa! Nie czekaj! Głosuj już teraz!

Dowiedz się więcej na temat: Kolejorz | Nie ma mocnych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje