Reklama

Reklama

NFL. Kluby będą mogły ponownie otworzyć obiekty we wtorek

Kluby ligi futbolu amerykańskiego NFL będą mogły ponownie otworzyć obiekty we wtorek (19 maja), jeśli pozwolą na to przepisy stanowe i lokalne. Kolejny warunek to przestrzeganie wszelkich protokołów bezpieczeństwa i medycznych.

Informację wszystkim 32 drużynom przekazał komisarz NFL Roger Goodell. Muszą jednak m.in. wdrożyć zalecenia przygotowane przez ligę.

W pierwszej fazie "odmrażania" zawodnicy i trenerzy nie będą mogli wchodzić do ośrodków, aby wyrównać szanse zespołów.  

Wyjątek stanowią zawodnicy, którzy są aktualnie w trakcie leczenia lub rehabilitacji. Będą mogły im towarzyszyć osoby pomagające w powrocie do gry.

Kluby muszą niezwłocznie zgłaszać przypadki pojawienia się koronawirusa lub wszelkie zmiany w przepisach lokalnych.

Reklama

Według mediów, powołujących się na raport NFL, w czerwcu prawdopodobnie drużyny będą mogły zacząć trenować w małych grupach.

Nowy sezon ma się rozpocząć 10 września, a Super Bowl zaplanowano na 7 lutego 2021 roku. Oczekuje się, że na trybunach w NFL będą kibice. Tytułu będzie broniła ekipa Kansas City Chiefs.

giel/ krys/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy