Reklama

Reklama

Napastnik za 100 milionów euro!

Gwiazdorem Olympiue Lyon Karimem Benzemą interesują się między innymi takie kluby jak Manchester City czy AC Milan. Wygląda jednak na to, że tak Anglicy, jak i Włosi będą musieli obejść się smakiem. Chyba że za zawodnika zdecydują się zapłacić 100 milionów euro!

Włodarze Lyonu dobrze wiedzieli, co zrobić, aby zatrzymać Benzemę na dłużej na Stade Gerland. - Mamy podpisany z Karimem kontrakt ważny do 2013 roku, w którym zawarta jest klauzula odstępnego wynosząca 100 milionów euro - powiedział prezydent klubu Jean-Michel Aulas.

Oznacza to mniej więcej tyle, że 20-letni napastnik szybko nie opuści Francji. Trudno bowiem przypuszczać, aby ktoś zdecydował się zapłacić za niego aż 100 milionów euro. Takiej kwoty zapewne nie będą chcieli wydać nawet szalenie bogaci właściciele Manchesteru City.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy